Littlest Pet Shop☣ Thin Border☣ Episode#1~Caution

Czeeść ! Jak tam Wam mija tydzień ? I jak mikołajki ? ;D Z tej okazji chciałam Wam sprezentować odcinek nowego serialu ! Tytuł to “Caution” (ostrzeżenie) .
W tym episodzie , dowiemy się co nieco o naszej głównej bohaterce -Vivian . Dziewczyna od jakiegoś czasu słyszy dziwne głosy , przez jej okno wlatują co jakiś czas kartki z zaklęciami , jakich Vivian potrafi używać . Dziewczyna myśli , że wariuje . Widzi różne zjawy . Ma jedynego przyjaciela -Zalara , razem są w klasie maturalnej . Znają się od 5 klasy podstawówki . Pewnego dnia dziwnym trafem do maturalnej klasy dołącza tajemniczy chłopak , o imieniu Mefistofeles . Tylko dla Vivian wydaje się to dziwne szczególnie jego imię , Zalar bagatelizuje sparawę tłumacząc , iż w klasie jest też dziewczyna o imieniu Niobe , więc nie ma powodu do niepokoju , lecz i tak ostrzega przyjaciółkę przed chłopakiem , jakby coś o nim wiedział . Chłopaki od początku już mają coś przeciwko sobie , mierzą się wzrokiem i na 1 przerwie Mefistofeles wymazuje Zalarowi pamięć o tym , że przed chwilą go spotkał . Po szkole przyjaciele idą na piwo , kiedy wracają wstawieni (Vivian bardzoooo wstawiona xd) dziewczynę znienacka nachodzi Mefistofeles ostrzegając ją przed Zalarem . Czy Vivian powinna mieć powody do niepokoju ? Dlaczego Mefistofeles ostrzegł Vivian przed Zalarem ? Skąd ma tak dziwne imię ? Dlaczego ją śledził ? I skąd bohaterka słyszy demoniczne głosy ? SUBSKRYBUJCIE BY BYĆ NA BIEŻĄCO 😀 A SIĘ DOWIECIE W KOLEJNYCH ODCINKACH
*
UWAGA FILM ZAWIERA TREŚCIE NIEODPOWIEDNIE DLA MŁODOCIANEGO POKOLENIA , ORAZ MOŻE ZAWIERAĆ WULGARYZMY 🙂
—————————————————————
ASK:https://ask.fm/TheBlackberryLPS
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/alendralps/
—————————————————————
Nie zapomnij zostawić
❀Łapkę
❀Suba
❀Komentarz
Official The Witcher 3: Wild Hunt Soundtrack (Exclusive Track). Music Director: Marcin Przybylowicz. Music composed by Marcin Przybylowicz, Mikolai Stroinski. Additional music by Percival!

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Soundtrack | Full Cinematic: http://youtu.be/G6FotzVt9Ak

Original the Witcher 3: Wild Hunt Soundtrack: https://youtu.be/ckxd7HKhD54

Leave a Reply